Zadzwoń do nas: +48 58 762 25 51
Napisz do nas: biuro@comach.pl

Rusztowania


Firma Comach Sp. z o. o. ściśle współpracuje z firmą Blar Sp. z o. o., która specjalizuje się w usługach w zakresie technik dostępu do prac na wysokości, polegających na doborze rozwiązań technicznych i kompleksowej obsłudze każdego typu budowy w oparciu o oryginalne systemy rusztowań, pomosty robocze, windy towarowe oraz podnośniki samojezdne.

Blar Sp. z o. o. działa tylko i wyłącznie na oryginalnym systemie rusztowań ramowych ogniowo cynkowanych Blitz Gerüst 0,73 firmy Layher – posiadający wszystkie dopuszczenia europejskie i służącym do zabudowy fasad. Oryginalny system rusztowań uniwersalnych – modułowych, ogniowo cynkowanych Allround Gerüst firmy Layher posiadających wszystkie dopuszczenia i atesty UE - używany do zabudów najbardziej skomplikowanych kształtów w budownictwie przemysłowym i przemyśle ciężkim.


Firma Blar Sp. z o. o. specjalizuje się w realizacjach przemysłowych wykonując prace w elektrowniach, rafineriach, papierniach, stoczniach, itp., podejmując się najbardziej skomplikowanych i nietypowych projektów.


Obsługuje również budownictwo mieszkaniowe, wykorzystując systemy rusztowań ramowych niejednokrotnie łączone z pomostami masztowymi i wspomagane windami towarowo – osobowymi. Takie kombinacyjne rozwiązanie daje bardzo istotny efekt ekonomiczny zleceniodawcom obniża ceny i przyspiesza realizacje.